13SBLG120ST-13GNF
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
13SBLG120ST-13GNF
Manufacturer
c3controls
Description
13MM ST 120V GREEN LED/LENS FLAT
Stock
186
In Stock :
186
Manufacturer :
c3controls
Product Category :
Datasheets
13SBLG120ST-13GNF
c3controls 13SBLG120ST-13GNF
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    HIGH DNSTY TB - 6 POINT ASSEMBLY
    HIGH DNSTY TB 12 POINT ASSEMBLY
    HIGH DNSTY TB - 4 POINT ASSEMBLY
    145A FEED THRU GREY 15MM
    GROUND TB FOR W2/W4 SERIES 6MM