12063E104ZAT2S
Mfr.Part #
12063E104ZAT2S
Description
CAP CER SMD
Ceramic Capacitors
Min Operating Temperature :
-10°C
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Dielectric :
Z5U
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Weight :
10.007382mg
Voltage - Rated DC :
25V
Radiation Hardening :
No
Max Operating Temperature :
85°C
Case Code (Imperial) :
Tolerance :
80%
Case Code (Metric) :
Capacitance :
100nF
Length :
3.2mm
Factory Lead Time :
12 Weeks
Depth :
1.6mm
Datasheets
12063E104ZAT2S
100nF Ceramic Capacitor 80%