1111Y5001P80BUT
Mfr.Part #
1111Y5001P80BUT
Description
CAP CER 1.8PF 500V C0G/NP0 1111
Ceramic Capacitors
Shielding :
Shielded
Wire Gauge :
24 AWG, 28 AWG