1111Y2500681GQT
Mfr.Part #
1111Y2500681GQT
Description
CAP CER 680PF 250V C0G/NP0 1111
Voltage - Rated :
250V
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Thickness (Max) :
0.070 1.78mm
Tolerance :
±2%
Capacitance :
680pF
Size / Dimension :
0.110Lx0.110W 2.79mmx2.79mm
Datasheets
1111Y2500681GQT
Knowles Syfer 1111Y2500681GQT
FlexiCap™ 680pF 250V Ceramic Capacitor ±2% C0G NP0 1B 0.110Lx0.110W 2.79mmx2.79mm -55°C~125°C High Q, Low Loss, Soft Termination Surface Mount, MLCC 1111 (2828 Metric)
1111Y2500681GQT Overview
A program's size/dimension is 0.110Lx0.110W 2.79mmx2.79mm for this device.Its coefficient is C0G NP0 1B and determines the change in resistance per degree of temperature for a substance.
1111Y2500681GQT Features
a size/dimension of 0.110Lx0.110W 2.79mmx2.79mm