1111Y2500180GQT
Mfr.Part #
1111Y2500180GQT
Description
CAP CER 18PF 250V C0G/NP0 1111
Ceramic Capacitors
Actuator Diameter :
Series :
Operating Temperature :
For Use With/Related Products :
FM Series
Color :
Clear
Ingress Protection :
Environment Sealed
Thread Size :
Size / Dimension :
0.992 L x 0.740 W x 0.299 H (25.20mm x 18.80mm x 7.60mm)
Material :
PVC
Mounting Feature :
Front of Panel
Features :
Type :
Rocker Boot
Datasheets
1111Y2500180GQT
Knowles Syfer 1111Y2500180GQT
-- Ceramic Capacitor 0.992 L x 0.740 W x 0.299 H (25.20mm x 18.80mm x 7.60mm) --
1111Y2500180GQT Overview
Using this device, the program has a size/dimension of 0.992 L x 0.740 W x 0.299 H (25.20mm x 18.80mm x 7.60mm).
1111Y2500180GQT Features
a size/dimension of 0.992 L x 0.740 W x 0.299 H (25.20mm x 18.80mm x 7.60mm)