1111Y1K06P80HQT
Mfr.Part #
1111Y1K06P80HQT
Package / Case
8-SOIC (0.154, 3.90mm Width)
Description
CAP CER 6.8PF 1KV C0G/NP0 1111
Ceramic Capacitors
Supplier Device Package :
8-SOIC
Series :
Number of Outputs :
1
Serial Interfaces :
Synchronous Rectifier :
yes
Voltage - Supply (Vcc/Vdd) :
7.6 V ~ 30 V
Package / Case :
8-SOIC (0.154, 3.90mm Width)
Topology :
Buck, Boost
Clock Sync :
No
Output Phases :
1
Control Features :
Operating Temperature :
0°C ~ 70°C (TA)
Frequency - Switching :
500kHz
Output Type :
Transistor Driver
Duty Cycle (Max) :
48%
Base Part Number :
UC3845
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Output Configuration :
Positive
Function :
Step-Up, Step-Down
Datasheets
1111Y1K06P80HQT
Introducing Ceramic Capacitors Knowles Syfer 1111Y1K06P80HQT from Chip IC,where excellence meets affordability. This product stands out with its Package / Case:8-SOIC (0.154, 3.90mm Width), Operating Temperature:0°C ~ 70°C (TA), Base Part Number:UC3845, 1111Y1K06P80HQT pinout, 1111Y1K06P80HQT datasheet PDF, 1111Y1K06P80HQT amp .Beyond Ceramic Capacitors Knowles Syfer 1111Y1K06P80HQT ,we also offer CL10B104KB8NNNL, CL03A104KP3NNNC, GRM033Z71C104KE14D, Our vast inventory has you covered. Contact us now for immediate solutions.
Knowles Syfer 1111Y1K06P80HQT
-- Ceramic Capacitor 0°C ~ 70°C (TA) 8-SOIC (0.154, 3.90mm Width)