1111J2000221KQT
Mfr.Part #
1111J2000221KQT
Description
CAP CER 220PF 200V C0G/NP0 1111
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Tolerance :
±10%
Thickness (Max) :
0.070 1.78mm
Size / Dimension :
0.110Lx0.110W 2.79mmx2.79mm
Capacitance :
220pF
Voltage - Rated :
200V
Datasheets
1111J2000221KQT
Knowles Syfer 1111J2000221KQT
220pF 200V Ceramic Capacitor ±10% C0G NP0 0.110Lx0.110W 2.79mmx2.79mm -55°C~125°C High Q, Low Loss Surface Mount, MLCC 1111 (2828 Metric)
1111J2000221KQT Overview
A program's size/dimension is 0.110Lx0.110W 2.79mmx2.79mm for this device.Its coefficient is C0G NP0 and determines the change in resistance per degree of temperature for a substance.
1111J2000221KQT Features
a size/dimension of 0.110Lx0.110W 2.79mmx2.79mm