1111J2000221GQT
Mfr.Part #
1111J2000221GQT
Description
CAP CER 220PF 200V C0G/NP0 1111
Size / Dimension :
0.110Lx0.110W 2.79mmx2.79mm
Tolerance :
±2%
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Voltage - Rated :
200V
Capacitance :
220pF
Thickness (Max) :
0.070 1.78mm
Datasheets
1111J2000221GQT
Knowles Syfer 1111J2000221GQT
220pF 200V Ceramic Capacitor ±2% C0G NP0 0.110Lx0.110W 2.79mmx2.79mm -55°C~125°C High Q, Low Loss Surface Mount, MLCC 1111 (2828 Metric)
1111J2000221GQT Overview
Consequently, the program has size/dimension 0.110Lx0.110W 2.79mmx2.79mm.This coefficient is determined by the change in electrical resistance of a substance as a function of temperature; in general, its coefficient is C0G NP0.
1111J2000221GQT Features
a size/dimension of 0.110Lx0.110W 2.79mmx2.79mm