111126300331JQT
Mfr.Part #
111126300331JQT
Description
CAP CER 330PF 630V C0G/NP0 1111
Voltage - Rated :
630V
Applications :
GENERAL PURPOSE
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Thickness (Max) :
0.098 2.50mm
Factory Lead Time :
9 Weeks
Tolerance :
±5%
Capacitance :
330pF
Size / Dimension :
0.110Lx0.110W 2.79mmx2.79mm
Datasheets
111126300331JQT
Knowles Syfer 111126300331JQT
330pF 630V Ceramic Capacitor ±5% C0G NP0 0.110Lx0.110W 2.79mmx2.79mm -55°C~125°C High Q, Low Loss, Non-Magnetic Surface Mount, MLCC 1111 (2828 Metric)