111122K00300GQTAF9LM
Mfr.Part #
111122K00300GQTAF9LM
Description
CAP CER 30PF 2KV C0G/NP0 1111
Factory Lead Time :
12 Weeks
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Capacitance :
30pF
Size / Dimension :
0.110Lx0.110W 2.79mmx2.79mm
Applications :
RF, Microwave, High Frequency
Thickness (Max) :
0.070 1.78mm
Tolerance :
±2%
Voltage - Rated :
2000V 2kV
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Knowles Syfer 111122K00300GQTAF9LM
30pF 2000V 2kV Ceramic Capacitor ±2% C0G NP0 0.110Lx0.110W 2.79mmx2.79mm -55°C~125°C High Q, Low Loss, Non-Magnetic Surface Mount, MLCC 1111 (2828 Metric)