110AR-C-BK
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
110AR-C-BK
Manufacturer
CUI Devices
Description
GATOR CLIP INSULATED 10A
Manufacturer :
CUI Devices
Product Category :
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
Not Applicable
Current Rating :
10A
Insulation :
Insulated
Color :
Black
Lead Free :
Lead Free
Published :
RoHS Status :
Non-RoHS Compliant
Length :
1.732 44.00mm
Quantity :
1 Piece
Plating :
Nickel
Series :
110A