10KEPS10BFPW
Mfr.Part #
10KEPS10BFPW
Description
KEP 10A 1S HIGH PLUS SP WYE 520
Voltage - Rated AC :
520V
Current :
10 A
Operating Temperature :
-25°C ~ 85°C
Base Product Number :
10KEPS10
Datasheets
10KEPS10BFPW
TE Connectivity Corcom Filters 10KEPS10BFPW
    CORD 18AWG 5-15P - 320-C13 7.50'
    POWER CONN ASSY P SER 2 6" WIRE
    POWER ENTRY MOD M SER 8.5" LEADS
    GA310 DA PLUG ASSY=F6824
    CABLE ASSEMBLY 4POS W/6" LEAD
Catalog related products
  • SCHURTER
    LINE FILTER 125/250VAC 6.5A TH
  • Delta Electronics
    LINE FILTER 115/250VAC 3A CHAS
  • Delta Electronics
    LINE FILTER 75VAC 7A SMD
  • Schaffner EMC, Inc.
    LINE FILTER 250VAC 3A TH