1008CS-102XJLC
Mfr.Part #
1008CS-102XJLC
Manufacturer
COILCRAFT
Stock
8
In Stock :
8
Manufacturer :
COILCRAFT
Datasheets
1008CS-102XJLC
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 2.2UH 1.4A 140MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 15UH 1.45A 132MOHM SMD
    FIXED IND 2.2UH 3.83A 23MOHM SMD
    FIXED IND 10UH 1.7A 216 MOHM SMD
    FIXED IND 33UH 440MA 1.53OHM SMD