10073978-050LF
Mfr.Part #
10073978-050LF
Description
CONN IDC STRAIN RELIEF 50POS DL
Stock
298
In Stock :
298
PBT
Published :
2013
Pitch :
2mm
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Termination :
IDC
Number of Positions :
50
Datasheets
10073978-050LF
Amphenol Communications Solutions 10073978-050LF
    CONN CONTACT SEAL 1POS
    CONN CONTACT SEAL 1POS
  • Molex
    CONN CMC BLIND PLUG 0.635MM