10073978-044LF
Mfr.Part #
10073978-044LF
Description
CONN IDC STRAIN RELIEF 44POS DL
Rectangular Connector Accessories
Termination :
IDC
Accessory Type :
Strain Relief
Connector Support Type :
CONNECTOR ACCESSORY
Number of Positions :
44
Pitch :
2mm
Datasheets
10073978-044LF
Amphenol Communications Solutions 10073978-044LF
    CONN CONTACT SEAL 1POS
    CONN CONTACT SEAL 1POS
  • Molex
    CONN CMC BLIND PLUG 0.635MM