10073978-040LF
Mfr.Part #
10073978-040LF
Description
CONN IDC STRAIN RELIEF 40POS DL
Stock
161
In Stock :
161
Pitch :
2mm
Connector Support Type :
CONNECTOR ACCESSORY
Number of Positions :
40
Minitek® MezzSelect™, Basics+
Termination :
IDC
Datasheets
10073978-040LF
    CONN CONTACT SEAL 1POS
    CONN CONTACT SEAL 1POS
  • Molex
    CONN CMC BLIND PLUG 0.635MM