10073978-034LF
Mfr.Part #
10073978-034LF
Description
CONN IDC STRAIN RELIEF 34POS DL
Number of Positions :
34
2
Connector Support Type :
CONNECTOR ACCESSORY
Pitch :
2mm
Datasheets
10073978-034LF
Amphenol Communications Solutions 10073978-034LF
    CONN CONTACT SEAL 1POS
    CONN CONTACT SEAL 1POS
  • Molex
    CONN CMC BLIND PLUG 0.635MM