10073978-030LF
Mfr.Part #
10073978-030LF
Description
CONN IDC STRAIN RELIEF 30POS DL
RoHS Compliant
Connector Support Type :
CONNECTOR ACCESSORY
Pitch :
2mm
Number of Positions :
30
Datasheets
10073978-030LF
    CONN CONTACT SEAL 1POS
    CONN CONTACT SEAL 1POS
  • Molex
    CONN CMC BLIND PLUG 0.635MM