10073978-024LF
Mfr.Part #
10073978-024LF
Description
CONN IDC STRAIN RELIEF 24POS DL
Stock
616
In Stock :
616
Pitch :
2mm
Number of Positions :
24
Strain Relief
Published :
2013
Termination :
IDC
Datasheets
10073978-024LF
    CONN CONTACT SEAL 1POS
    CONN CONTACT SEAL 1POS
  • Molex
    CONN CMC BLIND PLUG 0.635MM