10045509-108LF
Mfr.Part #
10045509-108LF
Description
10.8MM RA PIN
Product Category :
Backplane Connector Accessories
Packaging :
Bulk
Accessory Type :
Guide Pin
Contact Material :
Zinc
Series :
Airmax VS®
Orientation :
RIGHT ANGLE
Contact Plating :
Chromate
Termination :
Press-Fit
Specifications :
M3 Thread
Datasheets
10045509-108LF
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
Catalog related products
  • TE Connectivity AMP Connectors
    CAP SCREW 3.5MM VITA46
    CONN GUIDE MODULE RT ANG M3X0.5
    CONN GUIDE PIN FOR UNIV PWR MOD
    CONN ACCY 7.2MM GUIDE MOD RT ANG