10039755-20003TLF
Mfr.Part #
10039755-20003TLF
Description
CONN PCI EXP FMALE 164POS 0.039
Pitch :
0.039 1.00mm
Cantilever
Number of Pins :
164
Factory Lead Time :
9 Weeks
Through Hole
Gender :
FEMALE
Min Operating Temperature :
-55°C
Packaging :
Tray
Number of Positions :
164
Operating Temperature :
-55°C~85°C
Max Operating Temperature :
85°C
Card Thickness :
0.062 1.57mm