1003893FT-AA10L0100
Mfr.Part #
1003893FT-AA10L0100
Description
ANTENNA ASSY, WLANB FT AA10 0100
Stock
174
In Stock :
174
Number of Bands :
1 Band
Cable Length :
100 mm
Power Rating :
500 mW
Product Type :
2.4GHz Antenna - 2.4GHz, 5GHz, Bluetooth, WiFi, WLAN, Zigbee
Series :
Width :
8 mm
VSWR :
1.5:1
Cable Type :
100 mm RF1.13
Height :
0.12 mm
Length :
40 mm
Center Frequency :
2.4 GHz
Impedance :
50 Ohms