10033854-252TSLF
Mfr.Part #
10033854-252TSLF
Description
CONN SKT SODIMM 200POS SMD REV
Inline Module Sockets
RoHS Status :
RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Connector Style :
SODIMM
Depth :
25.2mm
Memory Type :
DDR2 SDRAM
Insulation Material :
Polymer
Number of Rows :
2
Number of Contacts :
200
Mounting Feature :
Reverse
Contact Finish :
Gold
Packaging :
Tray
Number of Positions :
200
Published :
Factory Lead Time :
8 Weeks
Pitch :
600μm
Length :
72.2mm