10033853-252TSRLF
Mfr.Part #
10033853-252TSRLF
Description
CONN SKT SODIMM 200POS SMD
Inline Module Sockets
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Feature :
Board Guide, Latches
Connector Style :
SODIMM
Contact Plating :
Gold
Length :
72.2mm
Published :
Mount :
Surface Mount
Depth :
25.2mm