10033853-252ASLF
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
10033853-252ASLF
Manufacturer
Amphenol Communications Solutions
Description
CONN SKT SODIMM 200POS SMD
Manufacturer :
Product Category :
Inline Module Sockets
Number of Contacts :
200
Mounting Feature :
Normal, Standard - Top
Length :
72.2mm
Memory Type :
DDR2 SDRAM
Depth :
25.2mm