100200-4Z50-2
Mfr.Part #
100200-4Z50-2
Description
RF ATTENUATOR 50OHM 2SMD
2-SMD, No Lead
Power (Watts) :
10W
Attenuation Value :
Impedance :
50 Ohms
Series :
Product Status :
Active
Frequency Range :
0 Hz ~ 3 GHz
Package :
Bag
Datasheets
100200-4Z50-2
0 Hz ~ 3 GHz - 2-SMD, No Lead 50 Ohms