100200-4Y100-2
Mfr.Part #
100200-4Y100-2
Description
RF ATTENUATOR 100OHM 2SMD
Attenuators
Package :
Tape and Reel (TR)
Frequency Range :
0 Hz ~ 3 GHz
Product Status :
Active
Package / Case :
2-SMD, No Lead
Power (Watts) :
5W
Impedance :
100 Ohms
Series :
Attenuation Value :
Datasheets
100200-4Y100-2
0 Hz ~ 3 GHz - 2-SMD, No Lead 100 Ohms