09MS30-04-1-12S
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
09MS30-04-1-12S
Manufacturer
Grayhill, Inc.
Description
SWITCH ROTARY SHAFT/PANEL SEAL,
Manufacturer :
Grayhill, Inc.
Product Category :
Datasheets
09MS30-04-1-12S
09MS30-04-1-12S-F datasheet pdf and Rotary Switches product details from Grayhill stock available at
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    RIBBON CABLE ASSY 4'
    RIBBON CABLE ASSY 12" SKT-SKT
    RIBBON CABLE ASSY 6" SKT-SKT
    RIBBON CABLE ASSY 2"