0805B221J201CT
Mfr.Part #
0805B221J201CT
Description
MLCC 220PF 200V X7R 0805
Ceramic Capacitors
Radiation Hardening :
No
Capacitance :
220pF
Depth :
1.25mm
Packaging :
Tape and Reel
Case Code (Metric) :
Voltage - Rated DC :
200V
Max Operating Temperature :
125°C
Package / Case :
Tolerance :
5%
Lead Free :
Lead Free
Dielectric :
X7R
Length :
2mm
Min Operating Temperature :
-55°C
Datasheets
0805B221J201CT
Walsin Technology 0805B221J201CT
220pF Ceramic Capacitor 5% 0805