06031A3R0CAT4A
Mfr.Part #
06031A3R0CAT4A
Description
CAP CER SMD
Voltage - Rated DC :
100V
Max Operating Temperature :
125°C
Capacitance :
3pF
C0G
Radiation Hardening :
No
Factory Lead Time :
12 Weeks
Packaging :
Tape and Reel
Published :
Min Operating Temperature :
-55°C
Length :
1.6mm
Voltage - Rated :
100V
Depth :
810μm
Datasheets
06031A3R0CAT4A
KYOCERA AVX 06031A3R0CAT4A
3pF 100V Ceramic Capacitor