0505J0630111GQT
Mfr.Part #
0505J0630111GQT
Package / Case
4-SMD, No Lead
Description
CAP CER 110PF 63V C0G/NP0 0505
Ceramic Capacitors
Ratings :
Mounting Type :
Surface Mount
Frequency :
133.3333MHz
Output :
LVCMOS, LVTTL
Package / Case :
4-SMD, No Lead
Function :
Standby (Power Down)
Series :
SiT8209
Base Resonator :
MEMS
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Frequency Stability :
±10ppm
Voltage - Supply :
1.8V
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Height - Seated (Max) :
0.032 (0.80mm)
Current - Supply (Max) :
33mA
Type :
XO (Standard)
Current - Supply (Disable) (Max) :
10μA
Size / Dimension :
0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm)
Absolute Pull Range (APR) :
Datasheets
0505J0630111GQT
Knowles Syfer 0505J0630111GQT
SiT8209 Ceramic Capacitor 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) -40°C ~ 85°C Surface Mount 4-SMD, No Lead
0505J0630111GQT Overview
In the case of this device, the size/dimension of the program is 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm).
0505J0630111GQT Features
a size/dimension of 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm)