0505A0500121KQT
Mfr.Part #
0505A0500121KQT
Manufacturer
Knowles Syfer
Description
CAP CER 120PF 50V
Manufacturer :
Knowles Syfer
Product Category :
Ceramic Capacitors
Package :
Tape and Reel (TR)
Base Product Number :
0505A