0502128000-12-L4
Mfr.Part #
0502128000-12-L4
Description
12" PRE-CRIMP 1854 BL001 BLUE
Product Category :
Contact End :
Socket to Cable (Round)
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
Not Applicable
Length :
12.0 304.8mm
Contact Finish :
Tin
Series :
Mi II 50212, Micro-Latch, Sherlock
Number of Rows :
1
Wire Gauge :
24 AWG