0502128000-12-B8-D
Mfr.Part #
0502128000-12-B8-D
Description
12" PRE-CRIMP 3048 BK001 BLACK
Product Category :
Series :
Mi II 50212, Micro-Latch, Sherlock
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
Not Applicable
Contact Finish :
Tin
Length :
12.0 304.8mm
Contact End :
Socket to Socket
Number of Rows :
1
Color :
Black
Wire Gauge :
28 AWG