0502128000-11-N6
Mfr.Part #
0502128000-11-N6
Description
11" PRE-CRIMP 3049 BR001 BROWN
Product Category :
Contact Finish :
Tin
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
Not Applicable
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Number of Rows :
1
Length :
11.0 279.4mm
Wire Gauge :
26 AWG