0502128000-11-L8
Mfr.Part #
0502128000-11-L8
Description
11" PRE-CRIMP 3048 BL001 BLUE
Length :
11.0 279.4mm
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
Not Applicable
Series :
Mi II 50212, Micro-Latch, Sherlock
Wire Gauge :
28 AWG