0502128000-10-S6
Mfr.Part #
0502128000-10-S6
Description
10" PRE-CRIMP 3049 SL001 SLATE
Product Category :
Color :
Slate
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
Not Applicable
Series :
Mi II 50212, Micro-Latch, Sherlock
Contact Finish :
Tin
Length :
10.0 254.0mm
Wire Gauge :
26 AWG