0502128000-10-N6-D
Mfr.Part #
0502128000-10-N6-D
Description
10" PRE-CRIMP 3049 BR001 BROWN
ROHS3 Compliant
Series :
Mi II 50212, Micro-Latch, Sherlock
Contact End :
Socket to Socket
Color :
Brown
Length :
10.0 254.0mm
Wire Gauge :
26 AWG