0502128000-10-L8
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
0502128000-10-L8
Manufacturer
Molex
Description
10" PRE-CRIMP 3048 BL001 BLUE
Manufacturer :
Molex
Product Category :
Color :
Blue
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Number of Rows :
1
Length :
10.0 254.0mm
Contact Finish :
Tin
Wire Gauge :
28 AWG