0502128000-10-A6-D
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
0502128000-10-A6-D
Manufacturer
Molex
Description
10" PRE-CRIMP 3049 OR001 ORANGE
Manufacturer :
Molex
Product Category :
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Length :
10.0 254.0mm
Color :
Orange
Wire Gauge :
26 AWG