0460121141-12-B9
Mfr.Part #
0460121141-12-B9
Description
12" PRE-CRIMP A2064 BLACK
Product Category :
Contact Finish :
Tin
Series :
Mini-Fit Plus HCS 46012
Wire Gauge :
18 AWG
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Number of Rows :
1
Published :
Length :
12.0 304.8mm