0460121141-11-W0
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
0460121141-11-W0
Manufacturer
Molex
Description
11" PRE-CRIMP A2040 WHITE
Manufacturer :
Molex
Product Category :
Contact Finish :
Tin
Number of Rows :
1
Contact Finish Thickness :
100.0μin 2.54μm
Color :
White
Length :
11.0 279.4mm
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Wire Gauge :
20 AWG