0460121141-10-V0
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
0460121141-10-V0
Manufacturer
Molex
Description
10" PRE-CRIMP A2040 VIOLET
Manufacturer :
Molex
Product Category :
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Length :
10.0 254.0mm
Wire Gauge :
20 AWG