0460121141-10-B9
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
0460121141-10-B9
Manufacturer
Molex
Description
10" PRE-CRIMP A2064 BLACK
Manufacturer :
Molex
Product Category :
Number of Rows :
1
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Length :
10.0 254.0mm
Wire Gauge :
18 AWG