0457501111-12-N9-D
Mfr.Part #
0457501111-12-N9-D
Description
12" PRE-CRIMP A2064 BROWN
Product Category :
Number of Rows :
1
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Contact End :
Socket to Socket
Color :
Brown
Contact Finish Thickness :
100.0μin 2.54μm
Number of Conductors :
1
Length :
12.0 304.8mm
Wire Gauge :
18 AWG