0457501111-12-N9
Mfr.Part #
0457501111-12-N9
Description
12" PRE-CRIMP A2064 BROWN
Tin
Number of Rows :
1
Wire Gauge :
18 AWG
Color :
Brown
Length :
12.0 304.8mm