0457501111-11-N9-D
Mfr.Part #
0457501111-11-N9-D
Description
11" PRE-CRIMP A2064 BROWN
Tin
Series :
Mini-Fit Plus HCS 45750
Color :
Brown
Length :
11.0 279.4mm
Contact Finish Thickness :
100.0μin 2.54μm
Wire Gauge :
18 AWG