0457501111-11-A9-D
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
0457501111-11-A9-D
Manufacturer
Molex
Description
11" PRE-CRIMP A2064 ORANGE
Manufacturer :
Molex
Product Category :
Contact End :
Socket to Socket
Contact Finish :
Tin
Color :
Orange
Contact Finish Thickness :
100.0μin 2.54μm
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Wire Gauge :
18 AWG
Length :
11.0 279.4mm