0430310003-12-N2
Mfr.Part #
0430310003-12-N2
Description
12" PRE-CRIMP A2016N BROWN
Product Category :
Contact Finish Thickness :
30.0μin 0.76μm
Contact End :
Pin to Cable (Round)
Wire/Cable Gauge :
22 AWG
Gold
Contact Finish :
Gold
Color :
Brown
Wire Gauge :
22 AWG
Published :
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Number of Rows :
1
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Length :
12.0 304.8mm