0430310003-12-G0-D
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
0430310003-12-G0-D
Manufacturer
Molex
Description
12" PRE-CRIMP A2040G GREEN
Manufacturer :
Molex
Product Category :
Published :
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Number of Conductors :
1
Contact Plating :
Gold
Wire Gauge :
20 AWG
Series :
Micro-Fit 3.0 43031
Length :
12.0 304.8mm
Contact End :
Pin to Pin
Wire/Cable Gauge :
20 AWG